מאמרים

אזרחות ישראלית


מדינת ישראל אינה מדינת הגירה ולא כל אחד יכול לקבל בה אזרחות אלא משתי סיבות בלבד.

האחת, חוק השבות – מי שהינו יהודי או בן או נכד ליהודי כמו גם בני זוגם, והשנייה, מכוח חוק האזרחות שאומר שמי שנשוי או חי חיים משותפים עם אזרח ישראלי יוכל לקבל אזרחות לאחר בחינת כנות הקשר כמו גם מרכז החיים של בני הזוג.

משרד הפנים הישראלי עוסק גם בהוצאה של אשרות שונות לשהייה בישראל, הסדרת דרכונים, גיור בישראל ונישואין אזרחיים כמו גם קבלת אזרחות ישראלית לזרים. בכל אלו ובמקרים רבים אחרים יש צורך בשכירת שירותיו של עורך דין שייצג אל מול משרד הפנים כמו גם מול משרדי ממשלה אחרים.

תחומים נוספים בהסדרת מעמד בישראל
הסדרת מעמד בישראל נוגעת לנושאים רבים נוספים כגון: בקשות לאיחוד משפחות, משפחות מעורבות, מעמד של זכאי שבות, מעמד לילדים נלווים, הסדרת מעמד לאזרח זר לאחר פטירתו של האזרח הישראלי, מעמד לאזרח זר נפגע פעולות איבה, אישורי עבודה לעובדים מומחים, העסקת עובדים זרים, ויזות עבודה, מעמד להורה קשיש, מעמד להורה מכוח ילדו, טיפול במסורבי כניסה לישראל ועוד נושאים רבים נוספים. כל אלו צריכים סיוע משפטי הולם.
 
 

תושבות קבע ואזרחות ישראלית
תושבות קבע היא מעמד של קבע בישראל, ומי שזכה בה מקבל תעודת זהות רגילה אך אינו יכול לבחור לכנסת אלא רק לרשות בה הוא מתגורר. לתושבי קבע אין דרכון ישראלי אלא הם עושים שימוש בדרכון הזר שלהם בדרך כלל בגלל שהם לא מעוניינים לוותר עליו. לעומתם, מי שקיבל אזרחות ישראלית יחזיק דרכון ישראלי בשל חוק השבות או שהינו בן זוג של ישראלי בהתאם לחוק. 

אם אתם צריכים סיוע משפטי בהסדרת מעמד בישראל, משרד עו"ד מזל רבה הוא המשרד אותו אתם מחפשים,צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם סיוע משפטי ברמה הגבוהה ביותר.
 
 

מקרה בו טיפלתי היה של ישראלי שביקש למסד את אהבתו עם אזרחית קוסטה ריקה. האשה הגיעה לביקור וכניסתה סורבה. הוברר כי הוצא לה צו איסור כניסה לישראל למשך 10 שנים! בטיפול סבלני נבנה תיק שהעיד כי מדובר בקשר חזק כן ואמיתי ולא פיקטיבי לצורכי התאזרחות.

הצו בוטל, הזוג נישא וכיום הם חובקים בן ישראלי.לכן חשוב להתייעץ עם עו"ד קודם הגשת הבקשה ולהתכונן היטב שכן מה שנכתב ונמסר למשרד הפנים לא ניתן לשנות.

 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף