מאמרים

ביטוח לאומי תאונות עבודה ​


פנייה אל ביטוח לאומי – רק בסיוע מקצועי
כל עובד חייב להיות מבוטח בביטוח לאומי תאונות עבודה.

כאשר עובד נפגע בעבודה והפגיעה אינה מאפשרת לו לעבוד, הוא זכאי  לקבלת פיצויים בצורת דמי פגיעה עבור 91 ימים מהביטוח הלאומי ולאחר מכן הוא זכאי להגיש תביעה לנכות אם נותרה נכות בעקבות הפגיעה.

איך פונים אל הביטוח הלאומי והאם אכן נקבל מיד את המגיע לנו? 
כל מי שהתנסה בפנייה אל הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצויים או קצבת/גמלת נכות, יודע כי עליו לעבור ועדה רפואית הקובעת האם אכן הפגיעה כתוצאה או במהלך עבודתו והאם זכאי לקבל את מה שבא לתבוע. יש שיגדירו את הביקור בוועדה הרפואית כמעמד שטחי  אשר במהלך 10 ד' המוקצבות לנפגע עליו להוכיח את טענותיו.

מדובר בפגישה קצרה מידי כאשר הוועדה מוגבלת ביכולתה להקשיב לכל הטיעונים ולכל מה שיש לנפגע לספר ולדווח להם. לכן, כאשר הנפגע מוזמן לוועדה הרפואית שהיא זו שתכריע ותקבע מה נקבל אם בכלל –חייבים להיערך בהתאם: ראשית עלינו לפנות אל עורך דין לענייני עבודה המתמחה בת.עבודה ותביעות ביטוח לפני כל פניה שהיא לביטוח הלאומי  אשר ידריך אותנו ויסייע לנו באיסוף הנתונים הדרושים לועדה וילווה אתכם לועדה הרפואית שם יציג באופן נכון וממוקד את הבעיה בעזרת הכלים המקצועיים והידע אשר ברשותו. הוא זה שידע 'ללחוץ על הכפתורים הנכונים' וכך למעשה נוכל לקבל את מה שמגיע לנו.

שכר טרחת עו"ד-עניין שודאי מדאיג את התובע או מונע ממנו לפנות לעו"ד. היום קיים חוק הקובע את גובה שכר הטרחה ולעו"ד אין שיקול דעת.

איך מתכוננים לקראת הועדה הרפואית בביטוח הלאומי?
לפני שאנחנו הולכים אל הוועדה הרפואית חשוב שנכין את עצמנו היטב. ההבדל בין לצאת עם משהו ממשי ביד לבין חזרה הביתה ללא הפקת כל תועלת- הינו כחוט השערה ממש. אותה פנייה עם אותה רמת פגיעה עשויה להיענות בחיוב או בשלילה כאשר הדבר תלוי באופן בו אנחנו מציגים את הדברים. מסיבה זו חשוב כל כך להיעזר בשירות של איש מקצוע בכדי שנוכל למצות את מלוא התועלת מהביקור שלנו בוועדה הרפואית.

בכל נושא הקשור לפגיעה אשר אינה מאפשרת לנו לעבוד או תביעת נכות מעבודה בביטוח לאומי כמו גם ייעוץ בדיני עבודה, חשוב לפנות אל עורך דין אשר מכיר לעומק את כל הסוגיה המדוברת בכדי שהייצוג מול הביטוח הלאומי אכן יהיה מושלם.

משרד עו"ד מזל רבה – לשירותכם גם מול הביטוח הלאומי
זקוקים לשירות של עורך דין דיני עבודה בראשון לציון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. משרד עו"ד מזל רבה, מגשרת וחשבת שכר,  יוכלו לסייע לכם למצות את זכויותיכם ולקבל את הפיצוי המגיע לכם  מהביטוח הלאומי לאחר שנים בהן שילמתם לו לימים קשים כאלה הגיע הזמן לקבל את התמורה.. משרד עו"ד מזל רבה הינו בעל ניסיון רב בתחום של ההתנהלות מול הביטוח הלאומי כאשר מקרים רבים ומגוונים עברו תחת ידיו ובהצלחה מרובה.

צוות המשרד ישמח לסייע גם לכם באופן המקצועי והיעיל ביותר. 
 
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף