מאמרים

 דיני עבודה עורך דין​


דיני עבודה – חשוב לעובדים וגם למעסיקים
בארץ קיימים חוקים ,תקנות , צוים, הסכמים ועוד אשר נועדו את כל מה שקשור להתנהלות שבין מעסיקים ועובדים. חוקים אלו מסייעים לשני הצדדים לנהל את קשרי העבודה ויחסי עובד-מעביד ביניהם וכמובן את הזכויות הנובעות מכך.

אז איך זה שבתי הדין לעבודה מוצפים בתביעות בעניין יחסי עובד מעביד וזכויות שנפגעו במהלך תקופת ההעסקה?

עובד ולעיתים גם מעביד, אינם אמורים לדעת הכל ודאי לא את כל החקיקה הנוגעת לענייני עבודה לא רק שלא אמורים לדעת הכל, העובד רוצה לעבוד המעביד צריך עובד ולעיתים חולפת תקופה ארוכה עד ששמים לב שמשהו לא בסדר, לפעמים בפיטורים או בעת פציעה או מחלה או  בפרישה  ועוד.

יהיו מקרים שהעובד יפנה למעסיק ויסב את תשומת ליבו לפגם ויקבל את המגיע לו אך יהיו מעסיקים שלא ישמחו להכניס יד לכיס.

מנגד יש מעסיקים שנתבעים מחוסר ידע של העובד או טעות לא מכוונת שנמשכת או חוסר מידע בעניין זכויות המעסיק (כן גם למעסיק יש זכויות) גם בעת העסקת עובד או פיטוריו למשל.

כאן מומלץ לפעמים להקדיםתרופה ולפנות לעו"ד.
משרד עו"ד מזל רבה מתמחה בדיני עבודה ונזיקין, הנה חשבת שכר ומגשרת יכולה לתת מענה מקדמי ולחסוך לכם זמן וכסף וללוות אתכם, אם הבעיה לא נפתרה,גם בתביעה בבי"ד לעבודה ופניה,במקרים המתאימים, למשרד הכלכלה ואף לביטוח הלאומי במקרה של פשיטת רגל.

יעוץ משפטי דיני עבודה – רק אצל עורך דין מקצועי
היות ודיני העבודה הינם דינים מורכבים, חשוב לבחור רק בעורך דין אשר מעורה היטב בכל החוקים והוא מכיר אותם היטב על בוריים. רק עורך דין כזה ידע לבחון את הדברים מהזווית הנכונה ולייעץ באופן יעיל.

כי לא תמיד חייבים להגיע לבית המשפט
סכסוכים רבים בנושא של דיני עבודה פיטורין, או בנושא של הלנת שכר, תאונות עבודה, מתן זכויות סוציאליות ועוד שלל נושאים מגיעים לשערי בית המשפט. ידוע לכולנו שמדובר בסחבת מייגעת עד אשר מגיע סוף סוף פסק הדין. פנייה אל עו"ד מומחה לדיני עבודה יכולה להציע הסדר שיהיה מקובל על שני הצדדים ויחסוך את עוגמת הנפש והטרחה שבפנייה לבית המשפט.

משרד עו"ד מזל רבה מגשרת וחשבת שכר, אשר התנדבה בקו לעובד, מציע למעסיקים וגם לעובדים ייעוץ משפטי כמו גם ייצוג הולם בכל מה שקשור לדיני עבודה כדי שתקבלו את מה שבאמת מגיע לכם. המשרד צבר ניסיון רב בתחום של ייצוג וסיוע לעובדים ולמעסיקים לרבות בתחום עובדים זרים וכל זה בהצלחה יתירה וישמח לסייע גם לכם.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף