מאמרים

זכויות עובדים


שני צדדים למטבע יחסי העבודה, עובד ומעביד.

העובד/ת - זכויות העובד והעובדת מעוגנות בחוקי המגן וגם בצוי הרחבה והסכמים קיבוציים ואישיים שעניינם הגנת השכר, שעות עבודה ומנוחה, אמהות, פיטורים, פנסיה, אי כושר ועוד.

למרבה הצער, לא תמיד העובדים מקבלים מידע זה או יודעים מה זכויותיהם וכך נגזלים מהם כספים וזכויות להם הם זכאים אשר עם הזמן מצטברים לסכומים גבוהים.

גם הבנת תלוש השכר עלולה לגרום הפסדים מצטברים הן בשכר והן בזכויות (פנסיה למשל) וכאשר העובד יבחין בכך יכול להיות שתחול על זה התיישנות או שהסכים מעצם שתיקתו.

המעביד - גם מעבידים לא תמיד יודעים כיצד לנסח הסכמי עבודה/שכר ולרוב נעזרים ברו"ח וסומכים עליו אם כך, איך קורה שיש תביעות נגדם? זאת מן הטעם הפשוט, לא כל רו"ח מכיר את כל חוקי העבודה את הפסיקה ותחומים נוספים לכן קורה שהמעביד עלול לשלם יותר ממה שקובע החוק או הצוים.

עובדים זרים-לרוב קיימות תקלות כאלה בעת העסקת עובדים זרים והמעביד בסוף מוצא עצמו משלם למעלה מהנדרש ואף עומד לפני תביעה.

פניה לעו"ד בתחום עשויה לחסוך לצדדים זמן וכסף.

משרדנו עוסק במגוון רחב של זכויות העובד והעובדת זכויות במהלך העבודה, בתקופת הריון,לאחר לידה, בזמן מחלה, שימוע, ועוד.

עו"ד רבה בעלת הכשרה כחשבת שכר בכיר ובעלת נסיון רב בתחום ואף עבדה בקו לעובד ותשמח לסייע גם לכם ולתת לכם ייעוץ משפטי כמו גם ייצוג הולם.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף