מאמרים

ייצוג עובדים ומעבידים


בעולם העבודה יש לא מעט סכסוכים בין עובדים ובין מעבידים, סכסוכים שבמקרים רבים מגיעים אף לבית הדין לעבודה. סכסוכים כאלו יכולים להגיע על רקע של חוזה לא ברור שבשלב מסוים אחד מהצדדים טוען שהוא לא מקבל את מה שמגיע לו, פיטורין שלא כדין, דמי לידה שלא משולמים או לא משולמים במלואם, ועוד המון מקרים אחרים של אי הבנות ואי הסכמות בין שני הצדדים. ייצוג עובדים ומעבידים מקצועי יכול לפתור את הבעיה, ייצוג הכולל הכנה ובדיקת חוזי עבודה בצורה מקצועית ואיכותית בשביל למנוע בעיות מראש ואם כבר יש כאלו, ייצוג אל מול רשויות החוק בשביל שהעובד יקבל את מלוא זכויותיו או בשביל להגן על זכויותיו של המעביד.

מקרים בהם יש צורך בייצוג של עורך דין
יש לא מעט מקרים שבהם צריך ייצוג עובדים ומעבידים על ידי עורך דין מנוסה, הכנת ובדיקת חוזי עבודה ושלל פעולות משפטיות אחרות והנה כמה מהם:
  • ייצוג עובדים ומעבידים בהליך של שימוע במקום העבודה שלהם.
  • עריכה של הסכמי עבודה ומתן תשובות לשאלות רלוונטיות.
  • ניהול של משא ומתן להסכם קיבוצי, בשם המעביד או בשם העובדים.
  • ניסוח חוזי פרישה.
  • ייצוג עובדת שפוטרה במהלך ההיריון או מיד לאחריו או שתנאי העבודה שלה הורעו.
  • הפעלה של צווי מניעה בשביל חזרה למקום העבודה.
  • ייצוג של מעסיקים בתביעות ייצוגיות נגדם.
  • ייצוג של מעסיקים במהלך חקירה של משרד התמ"ת.
ועוד מקרים רבים אחרים...

עבודה בהתאם לשעות עבודה
המדובר בעיקר על עובדים פרילנסרים או בעלי עסקים קטנים, והכוונה היא להסכם ריטיינר. הסכם כזה נועד להגן על נותן השירות ולעגן את העבודה במסגרת של שעות עבודה. עצמאיים רבים ובעלי עסקים קטנים בתחומים שונים נתקלים בבעיה מוכרת, כשמדובר על פרוייקט קשה לעיתים לתמחר אותו במדויק מה גם שהלקוחות בדרך כלל מנסים להכניס עוד ועוד עבודה במסגרת הפרוייקט. כשאין הגדרה של תשלום על בסיס שעות עבודה נותן השירות יכול להפסיד לא מעט, ובדיוק בשביל זה יש חוזה ריטיינר. חוזה כזה מגדיר מהי עלות שעת עבודה וכמה שעות עבודה יהיו נדרשים בשביל עבודות שונות, כשהלקוח רוצה "אקסטרה" הוא יודע מראש שזה יהיה כרוך בשעות עבודה נוספות ולשעות העבודה הללו יש מחיר.  עורך דין המספק שירותי ייצוג עובדים ומעבידים יידע להכין הסכם כזה שיהיה מקובל על שני הצדדים הוא ייצג את נותן השירותים וההסכם יהיה מפורט וברור וימנע פרצות.

משרד עו"ד מזל רבה
משרד עו"ד מזל רבה עוסק בין השאר בתחום ייצוג עובדים ומעבידים ומספק את שירותיו הן לעובדים והן למעסיקים כמו גם לעצמאיים שצריכים ייצוג ועריכה של חוזים והסכמים. צוות המשרד מתמחה בדיני עבודה ובהם שוויון זכויות בעבודה, ייצוג בשימועים, פיטורין ועוד. צוות המשרד בעל ניסיון רב וישמח לספק גם לכם את שירותיו המקצועיים.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף