מאמרים

כל זכויות העובדים


במדינת ישראל כמדינה מתוקנת ישנם חוקים שונים ותקנות אשר מסדירים את ההתנהלות בין מעסיקים ועובדים. לצערנו יש לא מעט מקרים בהם מעסיקים עוברים על החוקים הללו ומנצלים את מעמדם וכוחם כמו גם את אי הידיעה של העובדים את החוקים, והם אינם מקפידים להקנות לעובדים את הזכויות שיש להם.

זה יכול להיות מקרה של פיטורין בזמן הריון, הלנת שכר לתקופה כלשהיא, אי תשלום פנסיה ומרכיבים נוספים בשכר, או כל הפרה אחרת של החוקים הללו. במקרים מעין אלו ואחרים הדבר הנכון שעל העובד לעשות הוא לפנות לעורך דין מומחה בדיני עבודה שיסייע לו.

צד המעסיק
גם המעסיק הוא צד בעניין וישנם לא מעט מקרים בהם מעסיקים נתבעים על דברים שונים חלקם לא בצדק, וגם אלו מצריכים מצד המעסיק פנייה לעורך דין מנוסה שייצג אותו. בין במקרה בו עובד צריך ייצוג ובין אם במקרה בו מעסיק צריך ייצוג, חשוב לבחור עורך דין שמעורה בחוקים ומכיר אותם על בוריים, עורך דין לדיני עבודה שיידע לבחון את הדברים בצורה נכונה וייעץ בצורה יעילה. 

דיני עבודה הם דינים מורכבים ועורך דין מנוסה יידע למצוא את הפתרון הטוב ביותר בשביל לסיים את הסכסוך בין העובד ובין המעסיק כמו גם לשמור על האינטרסים של הלקוח שלו מכל בחינה. 

חשיבות פנייה לעורך דין מקצועי.
בגלל מורכבות החוקים והדינים והצורך להכיר אותם ברזולוציה גבוהה, מי שצריך סיוע של עורך דין צריך מומחה בדיני עבודה ורצוי שגם אחד שטיפל במקרים דומים בשביל שהטיפול במקרה הספציפי יהיה אופטימלי. במקרים רבים עורך דין מנוסה ובעל ניסיון יוכל לסיים את הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט ויציע הסדר שישביע את רצונם של שני הצדדים, מה שגם יחסוך הוצאות מיותרות ועוגמת נפש. 

משרד עו"ד מזל רבה הוא אחד המשרדים המובילים בישראל, בין השאר בתחום דיני עבודה. המשרד מייצג הן מעסיקים והן עובדים ועושה זאת כבר שנים רבות בהצלחה יתירה. צוות המשרד ישמח לסייע גם לכם ולתת לכם ייעוץ משפטי כמו גם ייצוג הולם.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף