מאמרים

ליווי פרוייקטים


פרוייקטים נדל"ניים הם פרויקטים מורכבים, פרויקטים שמתחילים עם הרעיון ומסתיימים לאחר חודשים ארוכים ולעיתים שנים ארוכות לאחר הבנייה. ליווי פרוייקטים על ידי עורכי דין מנוסים חשוב מאין כמוהו, ליווי משפטי איכותי אשר ייעל את התהליכים הבירוקרטיים מול הרשויות ויזרז אותם, הן לפני שהפרויקט מתחיל, הן במהלכו ולעיתים גם אחריו.

ליווי פרוייקטים לא מתחיל ונגמר עם אישורי הבנייה וחוזי הקנייה אלא גם ממשיך עם הסכם שכירות ודברים נוספים. ליווי מתאים יכול לצמצם את העלויות במהלך הבנייה ולהגדיל את הרווחים מהפרויקט, וצריך למצוא ליווי מקצועי ועם ניסיון בכדי שהדברים יעבדו כמו שצריך ובכדי שהפרויקט יתבצע כמתוכנן.

ליווי משפטי גם בעסקאות פרטיות
גם אם לא מדובר על ליווי פרויקטים גדולים ומורכבים צריך את שירותיו של עורך דין מנוסה. ברכישת דירה מקבלן לדוגמא צריך לוודא שיש את כל האישורים על הקרקע ושהיא שייכת לחברה הקבלנית, צריך לוודא שיש את כל היתרי הבנייה ושאם השטח שייך למנהל מקרקעי ישראל הוא עבר היוון.

כשמדובר על דירה מיד שנייה צריך לוודא בעלות על הדירה באמצעות נוסח טאבו, צריך לוודא שאין על הדירה שעבודים וחובות, וצריך לוודא שהיא תקינה ואין בה פגמים שעלולים לעלות לרוכש הרבה כסף מאוחר יותר. יש עוד דברים רבים שצריך לברר ברכישת דירה מקבלן או יד שניה ואלו רק כמה דוגמאות לצורך בליווי של עורך דין מנוסה.

תמ"א 38
ליווי פרוייקטים מתייחס גם לפרוייקטים של תמ"א 38. תוכנית זו היא תוכנית ממשלתית אשר שמה למטרה חיזוק של מבנים ישנים בפני רעידות אדמה, ובשביל לממן את התוכנית הזו עלה הרעיון של תמ"א 38. במסגרת התוכנית יכולים יזמים להציע חיזוק מבנים מסוג זה ולממן את החיזוק בעצמם, והמדינה מצידה תיתן להם היתרי בנייה של קומה נוספת והדיירים יקבלו מהיזם בונוס בדמות של מעלית חדשה, מרפסת, אינטרקום וכדומה.

כך כולם מרוויחים, גם המדינה שמקיימת את חובה לאזרחים ושומרת על ביטחונם ובטיחותם ללא הצורך לממן פרויקט יקר זה וגם הדיירים שמקבלים חיזוק למבנה שלהם יחד עם בונוס, והיזמים שמרוויחים על תוספת הבנייה שהם מבצעים. גם תוכנית כזו דורשת ליווי משפטי מקצועי בכדי שהכול יתבצע כמו שצריך ובשביל שכל אחד יקבל את מה שמגיע לו מהתוכנית הזו וכל האישורים יתקבלו.

ליווי בפרוייקטים שונים – משרד עורכי דין מזל רבה
משרד עו"ד מזל רבה נותן כבר שנים רבות שירותי ליווי פרויקטים שונים נדל"ניים, ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.

אם אתם צריכים ליווי משפטי איכותי, עריכת הסכם שכירות, הסכמי רכישה, הסכם תמ"א וכדומה משרד עו"ד מזל רבה ישמח לסייע לכם. שנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים הם הערובה לכך שאתם נעזרים במשרד מקצועי מאוד, וצוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל שאלה.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף