מאמרים

נזקי גוף


תחום דיני הנזיקין הוא תחום רחב מאוד והוא נותן בין השאר מענה במקרים של נזקי גוף כמו גם במקרים של נזקי רכוש. יש אין סוף מקרים ואפשרויות בהם יכול להיגרם לאדם פגיעה פיזית, ואם הפגיעה הפיזית נגרמת לטענתו בגלל גורם אחר, בין אם זה אדם ובין אם זה גוף מסויים, מקום העבודה וכדומה, הוא יכול לנסות ולדרוש פיצויים.

נזקי גוף יכולים להיגרם בעבודה בגלל נהלים לקויים או בגלל מפגעים שונים, יכולים להיגרם בגלל מפגעים במקומות רבים או מסיבות רבות נוספות.

הנה כמה דוגמאות למקרים שהם עלולים להיגרם נזקי גוף, מקרים בהם ניתן לגשת לערכאות המשפטיות ולתבוע פיצויים ממי שאחראי לנזק:

דוגמאות למקרים בהם יש נזק גופני
נזקי גוף יכולים להיגרם מסיבות שונות. יש את הדוגמא הפופולארית ביותר שהיא תאונות דרכים, ובמקרה כזה יש את חברת הביטוח אותה ניתן לתבוע, הם יכולים להיגרם בגלל מדרכה עם בור שהאחריות עליה היא על הרשות המקומית, יכולים להיגרם בעבודה כפי שציינו, יכולים להיגרם במקום בעל בעלות פרטית כמו מסעדה שלא מקפידה על רצפה יבשה ומבקר בה החליק ונחבל, יכולים להיגרם בגלל חפץ כלשהוא שנפל מגובה ומי שאחראי על החפץ הזה הוא זה שייתבע, ועוד מקרים רבים אחרים בהם ניתן לדרוש פיצוי על הנזק הגופני.

נזק לרכוש
נזקי רכוש עלולים להיגרם מסיבות שונות. על כל פגיעה ברכוש בין אם על ידי אדם אחר ובין אם על ידי גוף מסוים ניתן לתבוע את הנזק וחשוב לעשות את זה באמצעות עורך דין המתמחה בכך. נזק לרכוש יכול להיות עקב תאונות דרכים, עקב אי תשומת לב או בזדון, ובית המשפט יכול להחליט על פיצוי מלא על כל הנזק או על חלקו.

הכי חשוב – לשמור כל מסמך ותיעוד!
בין אם מדובר על נזקי גוף ובין אם מדובר על נזקים שנגרמו לרכוש, חשוב לשמור על כל מסמך ולתעד הכול, מה שיסייע לעורך הדין בבקשת הפיצויים. כך לדוגמא אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, שימרו על כל המסמכים הרפואיים שמתעדים את הנזק שנגרם לכם בכדי שניתן יהיה לעשות בהם שימוש בשביל להגדיר את מידת הנזק. המסמכים הללו הם האסמכתאות לטענות שלכם ועורך הדין שיטפל בתביעה יוכל באמצעותם למצות את ההליך המשפטי לטובתכם.

עו"ד מזל רבה – ניסיון והצלחות מרובות
אם אתם צריכים עו"ד בתחום נזקי גוף או רכוש, עורך דין מזל רבה וצוות המשרד שלה יוכל לסייע לכם, למשרד ניסיון רב בתחום זה כמו בתחומים נוספים, והלקוחות הרבים שקיבלו את המגיע להם יעידו על עבודה מקצועית ורצינית ועל יחס אישי וחם.

משרד עו"ד מזל רבה מייצג הן תובעים והן נתבעים, ומביא עימו רזומה עשיר במקרים מגוונים מעין אלו כמו גם רבים אחרים
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף