מאמרים

נפגעי עבודה


תחום המשלב בין דיני העבודה, ביטוח לאומי, ביטוחים פרטיים וקרן הפנסיה. נפגעי עבודה, הם כל אותם עובדים, אשר נפגעו במהלך עבודתם, במסגרת פעילות מטעם העבודה או בדרכם למקום העבודה או ממנו.

מחלות מסויימות עלולות להחשב כמחלת מקצוע – מחלה אשר נגרמה כתוצאה מאופי או מתנאי העבודה, כך גם מיקרוטראומה.

העובד מבוטח בביטוח לאומי לפיצוי ותמיכה בעת קרות מקרה, אם וכאשר יוכר ע"י המוסד ואולם, רבים מבוטחים ע"י המעביד או אף באופן פרטי בביטוחים שונים אשר אף הם מקנים זכויות ופיצוי כספי ותמיכה בנוסף לתשלומי המל"ל או כהשלמה לתשלומי המל"ל.

קרן פנסיה - היום קיימת חובת רכישת פנסיה לעובד בה משולבת פוליסת אי כושר, נכות בנוסף לתגמולים או פיצויי פיטורים ובעת קרות המקרה יש למצות זכויות גם מול קרן הפנסיה. אולם, באופן אישי, לא נתקלתי עדיין בגוף מגופים אלה שמתכוון להפטר מהכסף בקלות אפילו שמי ששם את הכסף בקופתו הוא הנפגע, לכן גופים אלה ישתמשו בשיטות ולעיתים בחקירות מגוונות כדי למצוא בדיוק את אותו פרט שלא מסרת כדי לדחות את התביעה.

בשל חוסר ידע והעדר מקצועיות הנפגע עלול לפגוע בהליך אם לא יספק פרט שמבחינתו אינו חשוב אך קריטי לתביעה וכך להכשילה לכן קיימת חשיבות גבוהה להיוועץ בעורך דין מקצועי המתמחה בתחום, אשר ידע לייעץ, להכווין וללוות בדרך כולל לועדות רפואיות לקבלת מלוא הזכויות.

תחום החקירות אינו זר לעו"ד רבה ששימשה ראש צוות חקירות במשטרת ישראל משך שנים רבות. גם אצלנו יודעים לנהל חקירות ולבנות תיק טוב שיעמוד יציב בכל מצב.

אם גם אתם נפגעתם כתוצאה מתאונה בעבודה או מחלת מקצוע, אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו שילווה אותך בתקופה הקשה וכמובן, ישתף אותך בהליך לאורך כל הדרך עד לקבלת מלוא גובה הפיצויים המגיעים ומימוש זכויותיך במלואן.  
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף