מאמרים

סיוע משפטי בהתאזרחות​


כן, יש לנו ארץ נהדרת למרות הכל, עובדה שרבים שאינם אזרחים מבקשים להמנות בין אזרחי ישראל אם זה בעקבות האהבה,בני זוג,  משפחה,טעות ברישום ועוד.

משרד עו"ד מזל רבה מסייע לתושבי חוץ כמו גם לילידי הארץ אשר אינם מוכרים כאזרחים ישראליים – לקבל אזרחות.

הליך ההתאזרחות מורכב, ארוך ושביר מורכב מכמה שלבים ויכול להפסק ברגע ולהביא את המבקש למצב בו הוא שב"ח (שוהה בלתי חוקי) ומועמד לגירוש.

בקשת אזרחות בעזרת עו"ד להתאזרחות
כאשר מהגר שהוא כרגע במעמד של תושב זמני – מבקש לקבל אזרחות ישראלית או סיוע בהתאזרחות בת זוג – עליו להגיש בקשה מפורטת למשרד הפנים. עליו למלא טופס בקשת אזרחות אשר בו יהיה עליו לפרט ולנמק מהן הסיבות אשר בגינן הוא מבקש לקבל אזרחות ישראלית. עליו לפרט את ההיסטוריה שלו, לדווח על הוותק שיש לו בארץ ולמלא את כל שאר הנתונים האישיים.

אל טופס הבקשה יהיה עליו לצרף מסמכים אישיים שונים אשר אותם דורש משרד הפנים כמו לדוגמא תעודת תושב, תעודת לידה ועוד. 

עו"ד להליך התאזרחות מקצר לכם את הדרך
בעוד הפנייה באופן עצמאי אל משרד הפנים עשויה להתברר כתהליך מורכב ומייגע ולעיתים שגוי המביא את המבקש לידי צו גירוש או מניעת כניסה לישראל,הרי שבעזרת עו"ד מקצועי אשר מצוי היטב בכל נבכי הסוגיה – ניתן בהחלט לקצר את ההליכים ולקבל את האזרחות המיוחלת.

משרד עו"ד מזל רבה – מגשימים את החלום
ההתנהלות מול משרד הפנים הינה אחת המשימות המייגעות והמעייפות במיוחד. היא כוללת פרוצדורה מורכבת. היא מצריכה קשרים רבים עם אנשי המפתח הנכונים, היא דורשת הבנה והיכרות טובה עם כל הנושא על כל פרטיו וסעיפיו והיא כמובן דורשת הרבה סבלנות ועקביות עד אשר הבקשה מתקבלת.

משרד עו"ד מזל רבה, לשעבר ראש צוות חקירות במשטרה אשר עסקה בתחום,  מציע את כל השירות בכל מה שקשור לקבלת אזרחות ישראלית. בכדי לקצר את ההליך מומלץ כי תפנו אלינו. אתם תיהנו מליווי מקצועי ואישי לאורך כל התהליך עד אשר תצליחו להגשים את חלומכם. 
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף