מאמרים

עורך דין אזרחות


עניין המחיה במדינת ישראל ידוע כלא פשוט בקרב אזרחי המדינה, והוא מורכב שבעתיים עבור תושבי המדינה אשר לא נולדו במדינה, ואין להם תעודת זהות ישראלית. חוק הלאום במדינת ישראל קובע כי כל יהודי (המוגדר כיהודי בהתאם להלכה היהודית, דהיינו – בעל אם יהודייה) שעולה לארץ נהפך באופן מידי לאזרח המדינה, אולם הוא אינו תקף על אנשים אשר אינם משתייכים ללאום היהודי, אשר היגרו לארץ והחלו להתגורר בה.

לרוב, אנשים אלו מורשים להתגורר בארץ על ידי אישור שהייה בישראל, ומקווים לקבל אזרחות ישראלית, בסיוע עורך דין אזרחות. לשאלה 'איך מקבלים אזרחות ישראלית' אין למעשה תשובה חד משמעית, כאשר על כל מועמד לעמוד בקריטריונים ותנאים אותם קבעה מדינת ישראל. 
 
הליך בקשת האזרחות
כל מהגר, תושב זמני בעל אישור שהייה בישראל, המעוניין בקבלת אזרחות ישראלית, להגיש בקשה מפורטת ומנוקמת למשרד הפנים. בטופס בקשת קבלת האזרחות, תפורט ההיסטוריה של המהגר, הוותק שלו בארץ, הסיבות בגינן הוא מעוניין להתאזרח, נתונים אישיים ועוד.

לטופס הבקשה יש לצרף מסמכים אישיים אותם ידרוש משרד הפנים, דוגמת תעודת תושב, תעודת לידה ועוד. יש לציין כי משרד הפנים מתחשב בבקשות בגין סיבות משפחתיות, כגון אדם אשר התחתן עם אזרחית המדינה, אדם לו שורשים יהודים, אדם שאביו יהודי ועוד.

בכדי למקסם את הפוטנציאל הטמון בהגשת הבקשה לקבלת אזרחות ישראלית, ולמנוע הליכים בירוקרטיים מיותרים, כדאי לפנות אל שירותי עו"ד להתאזרחות המכונה בנוסף עו"ד אזרחות, אשר יסייע בהליך הגשת הבקשה. 
 
טיפולי עורך דין אזרחות
עורך דין אזרחות צפוי לטפל במגוון רחב של סיטואציות ומקרים הקשורים להגשת בקשה לאזרחות, כגון:
  • הגשת בקשות אזרחות עבור בני זוג אשר מקורם במדינות זרות הנשואים לישראלים. 
  • הגשת בקשות אזרחות עבור ידועים בציבור אשר מתגוררים עם בן זוג ישראלי.
  • טיפולים בקבלת אשרות וויזות כניסה למדינה.
  • ערעורים על סירובי בקשות אזרחות.
מגוון הנושאים בהם מטפל עורך דין לאזרחות עוד רחב, והוא מצוי בקשר מתמיד עם משרד הפנים.  
בחירת עו"ד להתאזרחות
רבים מתעניינים איך מקבלים אזרחות ישראלית. מכיוון שהליך קבלת האזרחות הינו מורכב, מומלץ כאמור לפנות לשירותי עורך דין אזרחות, לסיוע בהגשת הבקשה, להעניק ייצוג מקצועי במידת הצורך לקצר את ההליכים הבירוקרטיים ובעיקר להעניק שקט נפשי למגיש הבקשה, ביודעו כי הוא מצוי בידיים בטוחות. משרד עורכי דין מזל רבה מתמחה בדיני אזרחות, ומציג ניסיון רחב בהגשת בקשות אזרחות ישראלית.

כידוע, התנהלות עם משרד הפנים הישראלי היא משימה מייגעת ועייפת, הכוללת פרוצדורות רבות ומצריכה קשרים עם האנשים הנכונים. הודות לניסיונו הרב, משרד עורכי הדין מזל רבה יודע כיצד למשוך בחוטים הנכונים בכדי לקצר את הליך בקשת האזרחות. זאת, בד בבד עם הענקת ליווי מקצועי ואישי לכל לקוח באשר הוא.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף