מאמרים

עו"ד הסכמי מכירה


עו"ד הסכמי מכירה הינו עורך דין אשר מומחה בליווי וייצוג מוכרים ורוכשים בעסקאות נדל"ן שונות, העברת נכסים, עסקאות מקרקעין ועוד. מכיוון שהסכמי מכירה כוללים בתוכם סכומי כסף רבים, אסור להתפשר על עורך דין אשר אינו מומחה בתחום הנדל"ן ככלל והסכמי מכירה כפרט.

משרד עורכי דין מתמחה בהסכמי מכירה ושאר שירותי נדל"ן, בין היתר:  
  • ניהול הסכמי שיתוף – לא אחת מעוניינים שני אנשים לנהל יחדיו חברה או עסק. על מנת לוודא כי שיתוף הפעולה מוסכם על שני הצדדים, נעשית פניה לעורך דין מקצועי. 
     
  • ניהול קבוצת רכישה – קבוצת אנשים המעוניינת לבנות יחדיו פרויקט בנייה או מבנה מגורים מוכנה קבוצת רכישה. במהלך ההסכמים הנחתמים מול האדריכלים, הקבלנים, ושאר מגישי השירות נעזרות קבוצות הרכישה בעורכי דין הסכמי מכירה. 
     
  • ייצוג בפרויקטים של תמ"א 38 – תמ"א 38 הינו תוכנית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, כמו גם מתן אפשרויות להרחבת דירה, הוספת מבנים לבניין ועוד. על מנת לקבל זכויות חיזוק והרחבה, יש להגיש בקשה בעזרת עורך דין לדיני נדל"ן.

רישום הדירה בטאבו 
עם סיום החתימה על הסכם וחוזה לרכישת דירה, יש לבצע רישום בטאבו ולמעשה לשנות את שם בעלי הדירה הרשום בטאבו, לבעלים החדש והנוכחי. רישום בטאבו יכול להתבצע רק כאשר תמו כל ההתחייבויות של שני הצדדים אחד לשני בהתאם להסכם המכירה, והוא נעשה בעזרת עו"ד הסכמי מכירה. עורך הדין מנוסה יכין מבעוד מועד את שלל המסמכים הדרושים לצורך העברת בעלות הדירה בטאבו ויחתים את שני הצדדים עוד במועד חתימת ההסכם. זאת, על מנת לבצע את הרישום בטאבו מהר ככל הניתן, ללא התמהמהות מיותרת. 

בחירת משרד עורכי דין
תחום המשפטים נחשב לפופולרי במיוחד במדינת ישראל, ועמו גם מקצוע עריכת הדין. אלפי עורכי דין מצטרפים מדי שנה לשוק אשר מוצף בין כה וכה, כך שנוצר מצב אבסורדי בו כמות עורכי הדין גדולה מכמות העבודה הדורשת ייעוץ משפטי. נוצרה סיטואציה כזו שמספר רב של עורכי דין משוועים לעבודה ופרנסה, ולפיכך הם מפרסמים עצמם כמומחים במספר רב של תחומים (על אף שהם אינם), בכדי אולי להשיג עבודה.

אתם לא מעוניינים שבעסקת המכירה או הרכישה שלכם יטפל עורך דין שאינו מהווה עו"ד הסכמי מכירה, אשר הוא חסר ניסיון וללא התמחות בתחום. אתם רוצים לבחור שירות המקצועי והאיכותי ביותר הקיים בשוק, על מנת לוודא כי הסכם הרכישה נעשה על הצד הטוב ביותר, ללא תקלות ופגמים. לשם כך, עליכם לערוך סקר שוק לאיתור משרד עורכי דין מומחה בתחום הנדל"ן והסכמי המכירה, משרד אשר מציג ניסיון עשיר ומוניטין חיובי דוגמת משרד עורכי דין מזל רבה.

משרד מזל רבה מתמחה בהסכמי רכישה, ולו ניסיון רב בתחום.
המשרד מעניק לכל לקוח פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, כאשר עו"ד הסכמי מכירה מקצועי ואיכותי עתיד ללוות כל קליינט משך כל הליך המכירה וחתימה על ההסכם.
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף