מאמרים

עו"ד נדל"ן


בשנים האחרונות, תחום הנדל"ן במדינת ישראל נעשה דינמי ואקטיבי במיוחד. מדי שבוע נחתמות במדינה מאות עסקאות רכישות דירה, הסכם שכירות הוא דבר שכיח במיוחד, לעיתים קרובות אנשים משקיעים בנדל"ן לצבירת הון ומה לא. בשל סכומי הכסף הרבים הזורמים בעסקאות הנדל"ן, כמו גם ריבוי הפרטים, הסעיפים והשורות הקטנות שמבוצעות בכל עסקה, נדרשת פנייה לבקשת סיוע וייעוץ מקצועי מאת עו"ד נדל"ן.

עורך דין יוודא כי החוזה נכתב כהלכה, הוא אינו מוטה לטובת הצד השני, ולא מוחבאים בו אי – אלו תשלומים וחיובים עתידיים. לא אחת קורה כי על מנת לחסוך את סכום הכסף שבתשלום לעורך הדין, אנשים סומכים על כישורם האישי בקריאת החוזה. פעולה זו עשויה להשתלם להם, אם אכן הצד השני הינו ישר ומוסרי, אולם לעיתים קרובות הם עשויים לגלות כי הם ביצעו טעויות הרות גורל, כגון רכישת דירה עם חריגות בניה או כזו המצויה תחת צו הריסה.  

חשיבותו של עורך דין מומחה בעסקאות נדל"ן
שוק עורכי הדין במדינת ישראל מוצף כיום בלמעלה מחמישים אלף עורכי דין. כתוצאה מכך, לכל אחד יש חבר, מכר או קרוב משפחה אשר מתפקד הלכה למעשה כעורך דין. מכיוון שנוצר מצב בו כמות העבודה הזקוקה לייעוץ וסיוע משפטי נמוכה באופן משמעותי מכמות עורכי הדין. אלו מוצאים עצמם לא אחת חסרי מעש, ומשוועים לכל פיסת עבודה אפשרית.

לפיכך, הם מציגים עצמם כבקיאים במגוון תחומים, על אף שרמת התמחותם בתחום נמוכה. לצורך ההמחשה, ניקח דוגמא מענף הרפואה. אם חלילה תחושו יום אחד כאב חד באוזניים, תפנו לרופא אף אוזן גרון, וכלל לא תשקלו פניה לרופא שיניים או רופא המתמחה בכל תחום אחר, על אחת כמה וכמה אצל עו"ד שלא מתמחה בנדלן. על מנת לצבור הישגים בעזרת שירותי עו"ד נדלן, לדוגמא בהשגת הסכם שכירות כדאי או בחתימה על חוזה רכישת דירה, יש לפנות לשירותי עו"ד נדלן או משרד מקרקעין מומחה ובקיא בתחום.

כאמור, נוכחות עורך דין מומחה בעסקאות נדל"ן ומקרקעין הינה חיונית והכרחית, הואיל והיא עשויה לחסוך סכומי כסף רבים, לסייע בנושא מס מקרקעין, למנוע בירוקרטיות מיותרות ולצבור הישגים משמעותיים.

בחירת משרד מקרקעין
בשל ריבוי משרדי המקרקעין והנדל"ן במדינה, יש לערוך סקר שוק מקיף, עבור איתור משרד עורכי דין המתמחה בענייני נדל"ן. ניסיון עורכי הדין הנבחרים משמעותי וחיוני אף הוא, והוא עשוי להוות גורם אינטגרלי בהצלחת הלקוח. משרד עורכי הדין מזל רבה הינו משרד עורכי דין מוכר, המשרת מגוון רחב של לקוחות בראשון לציון ושאר אזורי הארץ.

המשרד מתמחה בכל נושא הנדל"ן על שלל ענפיו, לרבות מס מקרקעין, הסכמי שכירות ועוד. כל לקוח הפונה אל החברה מקבל פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, להתרשמות הצדדים אחד מהשני. כל הליך ייצוג הלקוחות על ידי המשרד משולב עם ליווי מקצועי ואישי. 
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף