מאמרים

פגיעות ונזקי גוף​


כנראה שאתם מבוטחים!
נזקי גוף עשויים להיגרם במקרים רבים ושונים. זה יכול להיות בעקבות תאונת דרכים וזה גם יכול להיות במקרה של פגיעה בעבודה. זה עשוי להיות בגלל אבן בולטת במדרכה או לחילופין בור בצדי דרכים. גם אם החלקתם בקניון או בכניסה למסעדה – בכל המקרים הללו נגרם לכם נזק פיזי ודאי גם בריאותי וכלכלי אם לא עבדתם או היו לכם הוצאות שנגרמו עקב התאונה.

שימו לב! חשוב לתעד את הנזק, לצלם, לקבל פרטי עדים ולצרף חשבוניות על כל הוצאה.

יש מה לעשות כדי שמי שאחראי לנזק יפצה אותכם ולשם כך פונים קודם כל ולפני הכל אל עו"ד בנזקי גוף ומקבלים את כל הפיצויים הראויים. 

לפני שפונים אל עורך הדין – חשוב לוודא כמה דברים חשובים.
כל מי שמצא את עצמו ניזוק בנזק גופני כלשהו, אם זה באוטובוס ציבורי או ברחוב ואם זה בעקבות החלקה במקום ציבורי או בעקבות מעורבות בתאונת דרכים, בכל אותם מקרים יש לפנות אל עורך דין מתאים כדי שיסייע לנו למצות את הזכויות ואת מירב הפיצויים אשר מגיעים לנו על פי חוק. אך חשוב לשים לב בעת אשר אנחנו פונים לבחור את עורך הדין, היות ושוק עורכי הדין הינו גדול ומסועף ולא כל אחד אכן מוסמך ומנוסה בטיפול בנושא הספציפי של נזקי גוף.

על כן יש לעשות קצת שיעורי בית:
לארגן את כל הביטוחים בהם אתם מבוטחים בנוסף לביטוח הלאומי,כולל אי כושר ,פנסיה, אחריות מעבידים,בריאות צד ג',חובה ועוד כי אולי לא שמתם לב אבל שילמתם ומשלמים עבורכם הון עתק כדי שתהיו מבוטחים כעת הגיע הזמן לקבל.

למצוא מידע על משרד עו"ד שחשבתם לפנות אליו ולבדוק:
האם הוא עוסק בתחום ומה נסיונו.
מה הכשרותיו- האם יכול לחשב את כל הזכויות מהעבודה והביטוחיות המגיעות לכם כולל חישוב כספי.

האם הוא נגיש אליכם-קרבת המשרד, נגישות למוגבלים.
משרד עו"ד מזל רבה – כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם
אז אם מצאתם את עצמכם נפגעים או ניזוקים בעקבות תאונת דרכים או אם נפגעתם בעבודה- בדרך אליה או ממנה, נפלתם במקום ציבורי בגלל מכשול שהיה שם או החלקתם במסעדה בגלל רצפה רטובה או כל תאונה או מחלה, כל אלו ועוד הם עילה לתביעה וייתכן כי תוכלו לקבל פיצויים מכובדים. אך זאת רק אם תעזרו באיש מקצוע אשר ידע לייצג אתכם כראוי במלוא המקצועיות. עו"ד תאונת דרכים או כל תאונה אחרת או אפילו מחלה, תביעה לקבלת פיצויים בשל תאונת

עבודה, בקשת קצבאות שונות וכדומה – זה המשרד שלנו,משרד עו"ד מזל רבה.

אתם תהיו מרוצים מהתוצאות!
 
 
מזל רבה
עורכת דין ומגשרת
יעוץ משפטי למעסיקים ועובדים
חייגו עכשיו: 050-273-39-06
או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

קבעו פגישת ייעוץ
פרטי התקשרות
טלפון
050-273-3906

דוא"ל

Rava43@gmail.com

כתובת
משה לוי 11, ראשל"צ 75658אובדן כושר עבודה    נזיקין    דיני עבודה    עו"ד נדל"ן    עו"ד הסכמי מכירה    עורך דין אזרחות    עורכי דין בראשון לציון    תביעה בתאונות עבודה    תביעת תאונות עבודה    נכות כללית ביטוח לאומי    ביטוח לאומי תאונות עבודה    דיני עבודה עורך דין    ייעוץ דיני עבודה    סיוע משפטי בהתאזרחות    פגיעות ונזקי גוף